Globos įstaigoms perduotose mikroautobusuose- mūsų sumontuota įranga

Į socialinės globos įstaigas išvažiavo 8 nauji mikroautobusai, kurie pritaikyti neįgaliųjų poreikiams. Šios transporto priemonės skirtos Adakavo socialinių paslaugų namams, Didvyžių, Kėdainių, Linkuvos, Macikų, Strėvininkų, Ventos ir Suvalkijos socialinės globos namams.

Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos buvo paskelbęs viešojo pirkimo konkursą, kuris buvo skirtas mikroautobusų su specialia įranga neįgaliųjų su judėjimo negalia pirkimui.

Džiugu, kad šį konkursą laimėjome mes (UAB Auto Moto Ng). Nauji M1 kategorijos „Ford Transit“ mikroautobusai turi devynias sėdimas vietas su galimybe juos pritaikyti neįgaliųjų transportavimui. Tam tereikės išimti vieną galinių sėdynių eilę ir bus galima saugiai vežti 2 neįgaliuosius neįgaliųjų vežimėliuose. Kad būtų palengvintas neįgaliųjų patekimas į transporto priemones, automobiliuose įrengti hidrauliniai keltuvai ir pagalbiniai mechaniniai laipteliai. Mes sumontavome ir naujausius bei pažangiausius keltuvus rinkoje, kurie pasižymi ne tik paprastu ir saugiu valdymu, bet ir gali kelti net iki 400 kg svorį. Tokia keliamoji galia leidžia be papildomų pastangų į automobilį įkelti ne tik neįgalųjį ir lydintįjį asmenį vienu metu, bet ir sunkų elektrinį vežimėlį su elektros akumuliatoriais, bei neįgaliaisiais su padidėjusiu kūno masės indeksu. Didelis dėmesys skirtas neįgaliųjų vežimėlių ir pačių neįgaliųjų saugumui užtikrinti- sumontuotos 4-ių taškų vežimėlio tvirtinimo ir 3-jų taškų neįgaliojo apsaugos sistemos. „Džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami prisidėti prie socialinių paslaugų įstaigų kokybės paslaugų gerinimo. Tikimės, kad šie naujieji „Ford Transit“ automobiliai ne tik palengvins neįgaliųjų pervežimą, bet ir užtikrins jų saugumą bei komfortą kelionės metu“- sakė įmonės UAB „Auto Moto NG“ vadovas Nerijus Gasickas. Naujausius mikroautobusus įsigijome iš oficialaus „Ford“ atstovo Lietuvoje- įmonės UAB „Inchcape motors“, kuri teiks garantinį ir pogarantinį remontą naujiesiems „Ford“ automobiliams.

Šis projektas finansuojamas iš valstybės biudžeto. 8 mikroautobusams įsigyti panaudota apie 318 tūkst. eurų. Šiemet planuojama papildomai įsigyti ir pritaikyti neįgaliesiems dar 9 mikroautobusus, kurie tenkintų ne tik globos namų gyventojų, bet ir žmonių su judėjimo negalia poreikius.

Mes per keletą pastarųjų metų įvairioms Lietuvos organizacijoms įrengėme kelias dešimtis mikroautobusų pritaikytų neįgaliesiems pastebėjome, kad Lietuvoje labia trūksta informacijos apie neįgaliųjų transportavimo galimybes, taip pat labai trūksta įmonių, kurios montuoja sertifikuotą ir atitinkančią Europos sąjungos standartus įrangą.

Priminsime, kad šioje svetainėje vartotojai gali susipažinti su neįgaliųjų įranga, įvairiais neįgaliųjų įrangos montavimo tipais ir galimybėmis, kuriuos galime sumontuoti į kliento pasirinktą automobilį. Aktualu ir tai, kad įmonė neįgaliųjų įrangą montuoja net į 13 skirtingų gamintojų automobilius“- pažymėjo įmonės UAB „Auto Moto NG“ vadovas Nerijus Gasickas.
Artimiausiu metu pristatysime naujausią neįgaliųjų įrangos montavimo galimybę į visiškai elektra varomus mikroautobusus.

Įmonės UAB Auto Moto Ng vadovas Nerijus Gasickas demonstruoja, kaip reikia naudotis įranga. N. Jakimavičiaus nuotr.
Mikroautobusuose sumontuota naujausia AMF-Bruns neįgaliųjų įranga. N. Jakimavičiaus nuotr.
Šios transporto priemonės skirtos Adakavo socialinių paslaugų namams, Didvyžių, Kėdainių, Linkuvos, Macikų, Strėvininkų, Ventos ir Suvalkijos socialinės globos namams. N. Jakimavičiaus nuotr.

Share this post