Vežimėlių laikikliai

BlackSeries
SilverSeries
PlatinumSeries
EasyPull

Aštuntajame dešimtmetyje AMF-Bruns buvo pirmasis gamintojas pasaulyje, kuris sukūrė 4 taškų saugos sistemą. Kiti tiekėjai pasekė šiuo pavyzdžiu tik po 20 metų. Tuo tarpu AMF-Bruns PROTEKTOR sistema tapo tarptautiniu vežimėlių ir jų keleivių tvirtinimo transporto priemonėse standartu.Nuolatinį AMF-Bruns produkto tobulinimą atspindi naujausia 4 taškų neįgaliųjų vežimėlių apsaugos sistemos naujausi modeliai BlackSeries ir SilverSeries. Šiuos PROTEKTOR 2.0 įtaisus dabar yra dar lengviau valdyti, nes jie sveria mažiau ir garantuoja optimalų jėgų pasiskirstymą avarijos atveju.
Nėra nė vienos kitokios tokios sistemos kaip PROTEKTOR 2.0, kuri patikimiau pritvirtintų neįgaliųjų Red Dot 2020vežimėlius! Dėl intuityvaus naudojimo ir ergonomiškumo PROTEKTOR 2.0 sistema gavo RED DOT DESIGN AWARD 2020 apdovanojimą.
AMF-Bruns nuo 1970-ųjų nuolat išbandydavo PROTEKTOR sistemą pagal pasaulinius standartus.
Visų bandymų metu PROTEKTOR sistemos saugos rezultatai visada viršijo reikalaujamus saugos standartus. Net sunkių elektrinių vežimėlių atveju PROTEKTOR sistema suteikia daugiau saugumo nei bet kuri kita sistema.
Aukštus AMF-Bruns standartus papildo darbas nacionaliniuose ir tarptautiniuose standartų komitetuose. Glaudus bendradarbiavimas su institucijomis, tokiomis kaip TÜV, federalinis greitkelių tyrimų institutas (BASt), dinaminių bandymų centras (Šveicarija) ir Union Technique de l’Automobile, Du Motocycle et du Cycle (Prancūzija), užtikrina nuolatinį PROTEKTOR sistemos tobulinimą ir kontrolę.
Vežimėlio tvirtinimas gali būti sujungtas kilpa, kabliu ar karabinu. AMF-Bruns PROTEKTOR sistema suderinama su visais neįgaliųjų vežimėliais ir transporto priemonėmis.


TARPTAUTINIAI STANDARTAI

✔ ISO 10542-1

✔ DIN 75078-2

✔ CSA Z605

✔ FMVSS/CMVSS

✔ AS 2596

✔ SAE J2249

✔ 2001/85/EC

✔ ADA